Geplande wedstrijden

Voorjaarscompetitie 2022


vr 1-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

    LOS AMIGOS 1 19:00 DE COMMANDEUR-MAASLAND 1
za 9-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    BERGAMBACHT 1 - LOS AMIGOS 1
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    LOS AMIGOS 1 - RHOON 2
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - BTV E `68 1
zo 10-4-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    SCHIEBROEK 1 - LOS AMIGOS 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    LOS AMIGOS 1 - POORTUGAAL 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    LOS AMIGOS 1 - BARENDRECHT 4
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    DE VIJFHUIZEN 1 - LOS AMIGOS 1
vr 15-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

    EVERGREEN 2 19:00 LOS AMIGOS 1
za 16-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    LOS AMIGOS 1 - BOSKOOP 3
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    PIJNACKER 2 - LOS AMIGOS 1
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    HOLY 1 - LOS AMIGOS 1
ma 18-4-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    LOS AMIGOS 2 - VLAARDINGEN 1
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    VLAARDINGEN 1 - LOS AMIGOS 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    LOS AMIGOS 1 - DE DALLE 2
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - TV RIDDERKERK 1
za 23-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    MOORDRECHT 2 - LOS AMIGOS 1
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    LOS AMIGOS 1 - HOLY 2
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - VLAARDINGEN 1
zo 24-4-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    HODENPIJL 1 - LOS AMIGOS 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    LOS AMIGOS 1 - ROZENBURG 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    OUDDORP 1 - LOS AMIGOS 1
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - ROOSENDAAL 1
vr 29-4-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

    LOS AMIGOS 1 19:00 VLAARDINGEN 2
za 30-4-2022
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    OVERSCHIE 1 10:30 LOS AMIGOS 1
     
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    LOS AMIGOS 1 - NIEUWERKERK 1
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    BERNISSEPARK 1 - LOS AMIGOS 1
zo 1-5-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    LOS AMIGOS 2 - DE DALLE 1
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    DE DELFTSE HOUT 3 - LOS AMIGOS 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    LOS AMIGOS 1 - SPIJKENISSE 2
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - DE VIJFHUIZEN 1
za 14-5-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    DE SLUIPERS 3 - LOS AMIGOS 1
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    TE WERVE 2 - LOS AMIGOS 1
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    RHOON 2 - LOS AMIGOS 1
zo 15-5-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    RLTC 1 - LOS AMIGOS 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    LOS AMIGOS 1 - OMMOORD 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    LOS AMIGOS 1 - CAPELLE 7
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    TV RIDDERKERK 1 - LOS AMIGOS 1
vr 20-5-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

    LOS AMIGOS 1 19:00 RHOON 1
za 21-5-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    LOS AMIGOS 1 - ALBLASSERDAM 1
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    LOS AMIGOS 1 - GPD 1
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    LOS AMIGOS 1 - OOSTVOORNE 1
zo 22-5-2022
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    DE RHIJENHOF 1 09:00 LOS AMIGOS 1
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    LOS AMIGOS 2 - PIJNACKER 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    KRALINGEN 1 - LOS AMIGOS 1
     
  • Gemengd Dubbel Zondag – 1e klasse – Afdeling 5

    ROOSENDAAL 1 - LOS AMIGOS 1
za 28-5-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10

    LOS AMIGOS 1 - SEGHWAERT 1
     
  • Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 3e klasse – Afdeling 3

    LOS AMIGOS 1 - BEQUICK-MAASSLUIS 2
     
  • Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) – 2e klasse – Afdeling 5

    VIERPOLDERS 1 - LOS AMIGOS 1
zo 29-5-2022
  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 19

    LOS AMIGOS 2 - `T LOO 2
     
  • Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 32

    TOEG-ROTTERDAM 1 - LOS AMIGOS 1
     
  • Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 42

    POORTUGAAL 1 - LOS AMIGOS 1
vr 3-6-2022
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 1

    HOLY 1 19:00 LOS AMIGOS 1